PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny, rocznice, imieniny i wiele innych okazji to czas, kiedy z przyjemnością w gronie rodziny i przyjaciół spotykamy się by celebrować uroczyste chwile. Na takie okazje przygotujemy dla Państwa specjalne menu, propozycje oprawy muzycznej, dodatkowych atrakcji i specjałów w wykonaniu najlepszych lokalnych cukierników.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży i marketingu.

Pierwsza Komunia to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka.

To także wiele ważnych spraw do zorganizowania. Aby nie musieli Państwo się martwić organizacją przyjęcia zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie przez Pałac Targon.

Każde takie przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się, by ten ważny dzień był wyjątkowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży i marketingu.

Chrzest to pierwsze ważne wydarzenie w życiu Waszego dziecka
i pierwsza okazja do pierwszego spotkania Państwa potomka z całą rodziną.

Warto zatroszczyć się o wyjątkową oprawę tej uroczystości. By jak najlepiej pomóc w tym uroczystym rodzinnym przyjęciu oferujemy najwyższej klasy obsługę, sale na wyłączność, wyśmienite menu oraz dania skomponowane specjalnie dla dzieci.

Oferujemy:

 • Elegancką restaurację
 • Wyśmienite dania przyrządzone z najwyższej jakości składników
 • Specjalne menu dla najmłodszych
 • Stałą opiekę specjalisty ds. eventów
 • Indywidualne podejście do każdego zapytania
 • Salę zabaw dla dzieci
 • Specjalny pokój dla mamy i dziecka
 • Dekoracje stołów
 • Dodatkowe atrakcje na życzenie
 • Promocyjne ceny noclegu dla Uczestników przyjęcia

OFERTA MENU & OPEN BAR

Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania od wyjątkowego menu, przez pięknie udekorowane wnętrza, po profesjonalną obsługę.

SALA STASZICA

Blisko 150-metrowa Sala Staszica w układzie teatralnym mieści do 200 osób, w bankietowym przy okrągłych stołach do 100 osób, w układzie szkolnym do 150.

Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, nagłośnienie, flipchart z=.

Sala Staszica posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Staszica, Pałacowej i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

SALA PAŁACOWA

Największa, o powierzchni 510 metrów Sala Pałacowa jest idealna do organizacji uroczystych bankietów zasiadanych nawet dla 300 osób, w ustawieniu kinowym mieści 720 osób, w ustawieniu szkolnym do 350.

Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart , scenę, mównicę, nagłośnienie.

Sala Pałacowa posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Staszica, Pałacowej i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

 • _MG_5610
 • _MG_5594
 • _MG_5602
 • _MG_5604
 • _MG_5609
 • zdjęcie 2
 • zdjęcie 3
 • zdjęcie 4
 • zdjęcie 1

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

FOYER

Sala łącząca salę Pałacową z salą Staszica o powierzchni 150 metrów. W przypadku organizacji większych konferencji wykorzystywana na organizację przerw kawowych czy też jako przestrzeń wystawiennicza. W układzie kinowym może zmieścić 100 osób, w szkolnym 50, w pokowę 60. Sala bez dostępu światła dziennego. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Staszica, Pałacowej i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

SALA FEDERSA

Idealne miejsce na spotkanie biznesowe w kameralnym gronie lub małe spotkania. Zlokalizowana na drugim piętrze Pałacu, z urokliwymi skosami i ceglaną ścianą Sala Federsa o powierzchni 70 metrów mieści 50 osób w układzie kinowym, 30 osób w układzie w podkowę i w układzie szkolnym. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart z pisakami. Sala Federsa posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

SALA WITRAŻOWA

Kameralna sala o powierzchni 25 metrów z kolorowymi witrażami w oknach. W ustawieniu kinowym do 15 osób, ustawienie szkolne i w podkowę do 10 osób. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart z pisakami. Sala Witrażowa  posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

SALA KLUB II

Sala o powierzchni 60 metrów, idealna na kameralne spotkania. W ustawieniu kinowym do 50 osób, ustawienie szkolne i w podkowę do 35 osób. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart z pisakami. Sala Klub II  posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

UKŁADY BANKIETOWE SAL

OFERTY SPECJALNE

POBIERZ FOLDER ŚLUBNY

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
marketing@lazienkiresort.com
+ 48 (54) 231 10 11
+ 48 728 200 177